Qlik Sense’il uus litsentsisüsteem

 

Qlik tuli välja uue Qlik Sense’i litsentsimudeliga ning nüüd on tokenite asemel Sense’l litsentsid proffidele ja analüütikutele ehk litsentsid Qlik Sense Professional ja Sense Analyser.

  • Qlik Sense Professional on samaväärne endisele Sense’i tokenile ehk nimelisele litsentsile, millega professionaalne kasutaja saab kasutada kõiki Qlik Sense’i funktsioone – arendada äppe, luua andmeühendusi, kujundada töölehti, administreerida kasutajaid jne.
  • Qlik Sense Analyzer on oluliselt odavam litsents, mis võimaldab olemasolevate rakenduste piires vaadata, analüüsida andmeid, luua järjehoidjaid ja lugusid, printida objekte või eksportida neid Excelisse. See uus litsents sobib ideaalselt kasutajatele, kes soovivad töötada ainult olemasolevate rakendustega ega vaja nende muutmist või toimetamist.

 

Olemasolevad kliendid saavad ikkagi kasutada tokeni mudelit edasi ning osta juurde uusi täiendavaid tokeneid, kuid uuel litsentsisüsteemil on mõningad huvitavad kasutegurid.

Komplektis kaasas ekstra maiuspalad

Uued litsentsid sisaldavad:

  • Qlik GeoAnalüütika baasversiooni
  • Kõiki Qlik veebiühendusi (väljaarvatud SAP-connector!)
  • Qlik DataMarket’i baasvõimalusi

Kombineerides Qlik Sense Professional ja Analyser litsentse on võimalik leida optimaalseim kasutuspakett ning kokku hoitud litsentsikulud saab investeerida uute võimaluste kasutuselevõtuks!

 

Küsi pakkumist oma Qlik’i edasimüüjalt.