Infovara kliendipäeval jäid kõlama visuaalsus ja uuendused

 

27. aprillil 2016 Viimsi õdusas kinosaalis toimunud klientide inspiratsiooni- ja teadmistepäeva märksõnadeks olid vaatajat toetav info visualiseerimine, uued tooted Qlik Sense ja NPrinting ning QlikView laiendatud kasutusvõimalused. Oma kogemusi jagasid nii Qliki esindajad kui kliendid.

 

QlikTech’i visualiseerimise eestkõneleja Patrik Lundblad avas päeva teemaga, kuidas infot visualiseerida nutikalt – nii, et see annaks adekvaatse ülevaate, tooks esile olulisima ning aitaks vaatajal infot paremini meelde jätta. Head graafikut iseloomustab loogiliselt grupeeritud info ning igal värvil on oma tähendus. Infograafika vallas on tulevikusuunaks suurem interaktiivsus – graafikud reageerivad inimese häälele ja kontaktivabale liigutusele. Patriku ettekannet saad vaadata siit.

guy-reaching-right-413x240

Qlik’i Baltikumi piirkonnajuht Harri Häkämies ja tootejuht Joonas Makkonen tutvustasid Qliki uuenenud tooteplatvormi: QlikView nooremat venda Qlik Sense’i, mis on efektsema visuaalse keelega ning nüüd ka lihtsasti kooskasutatav QlikView’ga; uut aruannete loomise tööriista NPrinting, samuti Qliki Analüütilist veebiplatvormi, andmeturgu ja teisi uusi võimalusi. Harri ettekande leiate siit, lähemalt Sense’i ja NPrintingu kohta saate vaadata Infovara kodulehelt, valiku Sense demosid leiate tootja kodulehelt.

 

Äriblokis  rääkis Infovara kliendijuht Eero Kalm oma kogemuste baasil uue QlikSense’i kasutusvõimalustest, tema ettekanne on siin. Konsultant Indrek Saul õpetas, milliste võtetega saab ettevõte efektiivsemalt tegutseda ning käivet suurendada. Saul nentis, et üheks võtmetegevuseks on siinkohal just põhjalik äri mõjutavate tegurite analüüs. Sauli ettekande slaidid on saadaval nõudmise peale – küsi slaide: indrek@saul.ee. Infovara juhtivkonsultant Andres Kukke kõneles lähemalt, kuidas võiks andmed panna tööle tuleviku ennustamiseks. Sobilike algoritmide abiga saab oma tegevusi optimeerida ning vältida ebasobivaid stsenaariume. Andrese ettekanne on allalaetav siit.

 

Ettekannete viimases osas rääkisid kliendid oma kogemustest QlikView´ga. G4S Eesti finantsplaneerimise ja -analüüsi osakonna juhataja Diana Paakspuu tutvustasfinantslahendust ning Estoveri müügiosakonna juhataja Margus Vetka  näitas Estoveri planeerimise lahendust. Üheskoos nenditi, et tarkvara kasutuselevõtuga võideti nii ajas kui ka rahas.

Päeva ametliku osa lõpetas Infovara tegevjuht Maigi Peeduli, kes tuletas meeldeerinevaid töötubasid ja koolitusi, millega Infovara saab oma klientidele toeks olla.

Täname kõiki osalejaid sisuka ja inspireeriva päeva eest!