Qlik to BIfree!

Women sitting with touchpad at important meeting

BIfree analüüsilahendused annavad ettevõtetele võimaluse oma majandustarkvarasse maetud andmetest äriväärtusi avastada. Ja seda täiesti TASUTA!

BIfree analüütilised rakendused on loodud Baltikumi Qlik’i ekspertide poolt QlikSense analüüsitarkvarale. Need on standardsed lahendused valmis kasutamiseks – laadi alla Qlik tarkvara ja äpp, ühenda andmetega – ja oledki valmis analüüsiks. Selle asemel, et kulutada palju aega ja raha arendustele, mis tihtipeale ressursi puudusel ei õnnestugi lõpeni viia, saad nüüd kasutada interaktiivset, iseteeninduslikku, visuaalset ja kaasaegset andmete analüüsimis lahendustest – kiiresti ja iseseisvalt.

VAATA TUTVUSTUST

Lahendused on mõeldud väiksema või keskmise suurusega ettevõtetele, kes tahavad oma analüütikas olla iseseisvad ning kellele sobib valmislahendus alustamiseks. Kuna tegemist on nö avatud lahendustega, siis saab igaüks neid lahendusi ka ise oma vajadustele vastavalt kohendada. Esimesena on BIfree sarjast valmis müügiandmete analüüsilahendus BIfree Sales, järge ootavad lao- ja finantsanalüüsi lahendused. Kõik BIfree rakendused on nii eesti, inglise, läti kui leedu keeles.

BIfree on loodud Qlik Sense platvormile,  mis on üks maailma parimatest ärianalüüs tarkvaradest. Qliki patenteeritud seostav andmemudel võimaldab leida peidus olnud seoseid andmeallikate ja tegevuste vahel millest varem polnud aimugi. Küsimusi küsides näitab Qlik Sense mitte ainult valikutega seotud tulemusi, vaid ka kõiki teisi alternatiive ning andmeid, mis tavaliste päringutega varjatuks jääks. Nii näed sa ka neid sündmusi ja tehinguid, mis on tegemata jäänud ning saad otsuseid langetada kõigi faktide põhjal, mitte ainult piiratud osal neist.