Kuidas W. EG Eesti pool milli kasumit põrandalt vedelemas leidis ja Logistika Pluss uusi ärivõimalusi avastas?

Kuumal toolil W. EG Eesti ja Logistika Pluss

Kuum tool Kasvukiirendis

Tahame Sinuga jagada kahe ägeda ettevõtte põnevat kogemust ärianalüütika olulisusest ja ärivõialuste leidmisest.

 1. Kuidas W. EG Eesti pool milli kasumit põrandalt vedelemas leidis

Kogemuse põhjal võime öelda, et paljud kasvuvõimalused jäävad lihtsalt märkamata. Põhjuseks kodupimedus, igapäevane tulekustutamine, kalduvus status quo’le ja autopiloodil tegutsemine. Päris palju aega läks, enne kui tegev- ja müügijuht hakkasid nägema, et äkki ripubki “easy money” otse nina ees. Paari nädalaga kaevasime Indrek Sauli ja Infovaraga välja võimalused, kuidas olevate klientide ja olevate toodetega kasumit 2,3 korda suurendada.

Mida ja kuidas tegime, räägivad 3. septembril kell 11.00 Kasvukiirendis Timo Raimla, W. EG Eesti tegevjuht, Andres Kukke, Infovara ärianalüütik ning Indrek Saul, kasvu coach. Kasvukiirendi asub Akadeemia tee 21/1, Tehnopoli Küberneetika maja 3. korrusel.

Registreerin arutelule: https://fienta.com/et/kuumtool-weg

 1. Kuidas Logistika Pluss uusi ärivõimalusi leidis

Kui tavaliselt on suurimad kasvuvõimalused ettevõtte tuumäris, siis Logistika Plussile jäi sellest väheks. Uurides, kus on klientidel logistikaga lähedalt seotud tegevustes kitsaskohad, leiti palju uusi ärivõimalusi tootmise tugiteenuste pakkumises alates tootmise ettevalmistamisest kuni valmistoodangu kontrolli ja pakendamiseni. Aga millistele klientidele keskenduda ning kuidas võita? Küsimusi ja keerukust oli palju, analüüsisime, kes oleks head kliendid, miks nad teenust vajavad, kellele ja kuidas seda pakkuda, millega võita nii konkurente kui isetegemist ning kus on suurim kasvupotentsiaal.

Mida ja kuidas tegime, räägivad 3.septembril kell 13.30 Andri Piik, Logistika Plussi müügidirektor ning Indrek Saul, kasvu coach. Kohtumine toimub Kasvukiirendis, Akadeemia tee 21/1, Tehnopoli Küberneetika maja 3. korrusel.

Registreerin arutelule: https://fienta.com/et/kuumtool-logistikapluss

Mida Sina pead tegema?

Ühel sarnasel arutelul Kasvukiirendis sai Indrek Saul Printalli finantsdirektor Andrus Takkinilt ilmselt oma elu parima tagasiside: “Nojah, Sa oled ju tuntud selle poolest, et esitad ebamugavaid küsimusi ja nõuad numbreid”. Tõepoolest, õppimine ja areng toimub ainult siis, kui kogetakse uusi, võõraid ja ebamugavaid olukordi ja küsimusi.

Tule Kasvukiirendisse ja esita Infovarale, Indrek Saulile, Timo Raimlale ja Andri Piikile keerulisi, raskeid, ebamugavaid aga olulisi küsimusi. Pane tool vastajate all hõõguma, anna hoogu nii esinejate kui enda õppimisele ja äri kasvule.

Ebamugavate küsimuste esitamine ei ole eesmärk omaette – oluline on esitada küsimusi, mis panevad vastajat teistmoodi, paremini ja suuremalt mõtlema. Siin on Sulle väike spikker raamatust “Fearless organisation” sellest, milline on hea küsimus:

 • Tekitab kuulajas uudishimu
 • Ergutab dialoogi
 • Paneb mõtlema
 • Paljastab eelarvamused
 • Innustab loovust ja uute võimaluste nägemist
 • Genereerib energiat ja edasiliikumist
 • Juhib tähelepanu ja keskendub uurimisele
 • Puudutab ainult arutlejaid
 • Omab sügavamat tähendust
 • Tekitab veel küsimusi

Saadaval kasulik info, hea seltskond, huvitavad jutud, kohv ja suupisted.

Registreeru kohe, ruumi on korraga kuni 10-le inimesele.

Registreerin 11.00 algavale kohtumisele https://fienta.com/et/kuumtool-weg

Registreerin 13.30 algavale kohtumisele https://fienta.com/et/kuumtool-logistikapluss