Qlik SaaS Enterprise viib teie BI uutesse kõrgustesse

Qlik pilveteenus on mugav  ja kiire, sest puudub vajadus oma serveri rentimiseks – logi sisse ja hakka kasutama!

Aga lisaks tavapärastele mugavustele on Qlik Enterprise SaaS’I veel mitmeid olulisi eeliseid:

  • Alati uuendatud – pilves kasutate alati kõige uuemat Qlik Sense versiooni ilma, et peaks ise  versiooniuuenduste pärast muretsema.
  • Turvaline – Qliki pilveversioonil saab turvalisuse tõstmiseks lisaks tavapärasele sisselogimisele kasutada ka kahetasandilist autentimist ( Multi-Factor Authentication), kus kasutaja peab lisaks salasõnale sisestama ka google authenticator äpist genereeritud koodi.
  • Uuenduslik personaalne hub – kasutajad saavad omale disainida personaalse avavärava – tõsta esile olulisemad äpid või lisada lausa mõõdikud ja graafikud erinevatest lahendustest. Nii ei pea olulisemate tulemuste nägemiseks äppi avamagi.
  • Alerting ehk andmepõhine teavitus on hinna sees. Alerting on üha laiemalt kasutust leidev uus trend BI’s, kus kasutajad, selle asemel et ise tulemusi kontrollida, tellivad omale vastava teavituse otse äpist. Kui näiteks mõne toote marginaal kukub alla lubatud piiri või laovaru on liiga suur, tuleb kasutajale sellekohane teavitus e-mailile või telefonisõnumina. Nii on mugav ettevõttes toimuvaga kursis olla ilma, et peaks ise minema äppidesse uurimagi.   
  • Inside Advisor ehk AI’l töötav sisemine soovitaja, mis võimaldab näiteks küsida sõnumi vormis tippides küsimusi ja saada vastuseid, kiirelt luua äppe ja leida olulist teavet oma analüüsilahendustest.  
  • Sama avavärav ka QlikView’le – lisaks Sense äppidele on Qliki pilvehubis võimalik töötada ka QlikView lahendustega. Hinna sees on Qliki tarkvara Qik DataTransfer, mis võimaldab automaatselt Qlikview äppe ja andmetabeleid oma serverist otse pilve saata. See on oluline mugavus neile, kellel on majas olemas nii QlikView kui Qlik Sense.

Vaata Qlik’i pilveteenust tutvustavat veebiseminari siit.  

Qliki’i eripakkumine kõikidele klientidele kuni detsember 2021:

  • QlikView klientidele: AMP pakkumine raames on omale võimalik 0 hinnalisa eest võtta Qlik Sense Enterprise SaaS.
  • QlikSense serveri klientidele – vaheta tasuta oma tänased litsentsid Qlik pilveteenuse vastu.