3 põhjust miks moderniseerida oma analüütika

Konkurentsivõimeline turg nõuab täna uut lähemist mitte ainult internetis e-poodides vaid ka oma ettevõttesiseste analüüsirakenduste loomisel. Aastate pikkune andmete kasutamine ettevõtte konkurentsieelise saavutamiseks tuleks nüüd viia uuele tasemele.

Olulised otsused võivad jääda tegemata, kui andmeid ei saa õigel ajal kätte või ei näe selget mustrit või seoseid andmete taga. Seetõttu on eriti oluline, et lahendused vastaks kasutajate vajadustele, aga ka infotarbimise harjumustele. Kujuta ette, et saad igal ajal oma andmetele ligi mugavast mobiilirakendusest või küsida vestlusaknast olulist infot, ilma äppi avamatagi. Qliki uue põlvkonna lahendused annavad selleks võimaluse. 

3 põhjust, miks peaksid moderniseerima oma analüütika

1. Laienda oma ettevõtte analüütika võimalusi

Qlik analüütika tarkvara pakub hulgaliselt uusi võimalusi, mis pole varasemate põlvkondade BI lahendustes saadaval olnud. Mõned näited Qlik Sense’i võimalustest:

  • Kontrollitud iseteenindusliku analüütika liides annab turvalise ligipääsu analüüsirakendustele ükskõik kust, ükskõik millal, aidates sul otsida infot ning saada vastuseid, mida sul parasjagu vaja on.
  • Qliki tarkvaraintellekt automatiseerib sinu kui kasutaja jaoks laia valiku ülesandeid. Nii saad oma ülesandest ja eesmärgist lähtuvalt küsida informatsiooni ning saad vastused, ilma et peaks ise äppidest otsima. 
  • Väga hea ajakohane visualiseerimine aitab paremini märgata probleemseid kohti või kõrvalekaldeid eesmärgist. Qlik annab ka ise soovitusi, kuidas saaksid paremini visualiseeringutest informatsiooni välja lugeda.
  • Qlik on loonud lihtsa, atraktiivse ja interaktiivse kasutajaliidese, mis annab kasutajale tööriistad oma andmete kiiremaks ja paremaks haldamiseks ning visualiseerimiseks. 
  • Loo, kombineeri ja analüüsi ainulaadselt ning veenvalt oma aruandlus-, esitlus- ja uurimismaterjale. 
  • Enam ei pea sa istuma arvuti taga, mobiilirakendus annab mugava ligipääsu mistahes ajahetkel, ka ilma ilma võrguühenduseta 
  • Avasta platvorm koos API’de ja võimsa arendajate kogukonnaga! Qlik Sense sisaldab avatud API’sid, mis annab arendajatele vabaduse luua kõike, mida ta suudab ettekujutada.

2. Võta järgmise põlvkonna BI kasutusele praeguseid töötoiminguid häirimata

QlikView välja vahetamine ei ole mõistagi kohustuslik. Ka QlikView lahendusi saab kohendada paremaks, kiiremaks, ülevaatlikumaks. Kuid tõsi on ka see, et kaasagsele analüütikale omaseid uusi funktsionaalsusi QlikView’sse enam ei lisandu. Seetõttu on meie kindel soovitus sulle siiski praeguse QlikView kõrvale võtta kasutusele ka Qlik Sense. Te ei pea midagi hakkama kiiruga ümber tegema – mõlemad tarkvarad võivad rahulikult koos olemas olla. Need lahendused, millega olete rahul ja mis töötavad häireteta, võite hoida QlikView’s. Kui aga midagi uut vaja, või mõni QlikView lahendus ei vasta nõuetele – siis need ümberehitused on igal juhul mõistlikum teha juba Qlik Sense platvormil. 

Sulle võib pakkuda huvi ka: QlikView ja Qlik Sense – puust ja punaseks – kellele ja miks?

Sinu senini tehtud töö jääb alles ja asemel tuleb vaid paremad võimalused, mugavam kasutamine ja täpsemad tulemused.

Kogu protsessi vältel ja ka peale seda on Infovara tiim oma juhendite, spetsialistide ja webinaride abiks, et kohanemine oleks sujuv.

3. Minimaliseeri oma kulusid paindliku juurutamise ja ühtse litsentsiprogrammi abil

Analüütika Moderniseerimise Programmi ehk AMP’i raames saavad kõik tänased aktiivse versioonikindlustusega QlikView kliendid omale lisaks QlikView’le ka samas koguses Qlik Sense litsentsid. Pakkumine kehtib kõigile kasutuses olevatele QlikView litsentsidele, sealjuures ka QlikView desktoppdele, ning seda vaid kuni 1. juunini 2021!

Pakkumise raames toimub üleminek subscriptionile ehk rendimudelile ning rendi hind on sama, mis on tänane QlikView versioonikindlustus! 

Qlik Sense’i võite majutada oma ettevõtte siseses serveris või valida turvalise Qlik SaaS teenuse. See on eriti mugav ja soodne, kuna jäävad ära ka infrastruktuuri kulud. SaaS teenus on AMP’i puhul samuti tasuta, kusjuures rendi hinnas on ka Alerting’ ehk andmepõhine teavitusfunktsioon, uuenduslik hub ja kohe on tulemas ka uus mobiiliäpp.

Vaata veebiseminari slaide siit või salvestust siit.

Kokkuvõte

Meie kindel soovitus on võtta ette teekond juurutada Qlik Sense Enterprise Saas, mis peale paindlikkuse ja lihtsa kasutamise annab võimaluse jagada hõlpsasti analüüsist tulenevat infot kogu ettevõttega. Juurtamisel oleme sulle abiks, et mitte ükski dokument ega andmestik kaduma ei läheks. Küsi lisainfot kohe maigi.peeduli@infovara.ee

Vaata ka toimunud vebinari: Uuendamine on BI loomulik osa ehk miks uuendada ja mida Qlik Sense endast ette kujutab.