Võlglaste töölaud – kiire lahendus paremaks võlglaste jälgimiseks

Operatiivne laekumiste ja klientide maksekäitumise jälgimine aitab võlgade kuhjumisele kiiresti jälile saada ja oma krediidipoliitikat vastavalt kujundada. Infovara Võlglaste töölaud on mõeldud kõikidele fintants-, müügi-, tegevjuhtidele või kes iganes vastutab ettevõttes võlgnike teema eest.
Ükskõik kas teil on kasutusel QlikView või Qlik Sense – mõlemale versioonile on väikese vaevaga võimalik korralikud laekumiste jälgimise vaated ja võlglaste analüüsid ette saada. Vaated võib istutada nii Müügilahenduse kui Finantslahenduse juurde eraldi töölehtedena või võtta kasutusele eraldi Võlglaste töölaua äpp.

Lekumata arvete hetkeseis ühe pilguga

Võlgade hetkeseis annab operatiivse ülevaate hetkel laekumata müügiarvete kohta nii klientide, haldurite kui võlgruppide kaupa. Olulisemad mõõdikud nagu tasumata arvete või võlas olevate klientide arv, võlad kokku ja halbade võlgade osakaal või ka arvega seostamata laekumised on kohe esilehel näha. Võlgnevust arvestatakse arvetel olevate maksetähtaegade järgi. Nagu Qliki’s ikka, saab vasakul olevatest lisafiltritest kõiki graafikuid või mõõdikuid näha teie ettevõttele olulistes lõigetes, näiteks osakondade, müüjate, arve väljastajate või mistahes muus teile olulises lõikes. Laekumata arveid saab grupeerida ja filtreerida nii tähtaja ületamise kui summade, arve kuupäevade, kliendigruppide jt tunnuste alusel, all tabelis olev drill-down toob kätte kohe ka kõik arve detailid. Tabelis saab kergesti kätte ka detailsema kliendi info nagu tema krediidilimiit, maksetähtaeg vms, vaadata arveid võlagruppide kaupa või jälgida laekumisi.

Trendivaade näitab ajaloolist seisu

Teisel lehel olev trendivaade annab ülevaate ja detailid ka klientide ajaloolise maksekäitumise kohta. Graafikutelt näete valitud perioodi keskmisi nõudeid nii klientide kui haldurite kaupa ja ajaloolist trendivaadet. Nii saate kiiresti ülevaate mistahes kliendi tavapärasest maksekäitumisest. Tabelis on näha võlgade kokkuvõtted ja detailid.
Ajaloolise maksekäitumise aluseks võivad olla nii raamatupidamistarkvaras salvestatud seisud, või nende puudumisel ka Qlikis arvutatud kuu või nädala saldod.

 Küsi lisainfot oma Qliki konsultandilt ja telli võlgade jälgimise lahendus!

Või vaata demolahendust siit!