Qlik Reporting Service – uus pilvepõhine aruannete jagamise võimalus

Aruandlus on jätkuvalt BI ja analüütika kõrval oluline valdkond. Kõigil ei pruugi alati olla ligipääsu oma analüüsilahendusele, kuid otsuseid tuleb teha ja andmeid on vaja. Paljud ettevõtted kasutavad endiselt igapäevase teabe hankimiseks ja jagamiseks igapäevaseid või nädalasi raporteerimisi.

Qlik Sense SaaS kliendid saavad selleks nüüd kasutada Qlik Reporting aruandlusteenust.

Mis on Qliki Report aruandlusteenus?

Qliki Reporting on pilvepõhine aruandlusteenus Qlik Sense SaaS lahendustele. Qlik Reporting aruandlusteenus võimaldab koostada erinevaid väljavõtteid rakendustest, kasutades rakenduse vaateid, graafikuid, tabeleid aruandevormingus pdf formaadis. Näiteks saate kujundada oluliste tabelite või graafikutega aruande ja seadistada saatmise nii endale kui ka kolleegidele, kellel ei olegi Qlik Sense litsentse. Raport võib olla ühe või mitmeleheline, kuid ainult pdf formaadis.

Qliki aruandlusteenus on saadaval meie Qlik Sense Enterprise SaaS-i klientidele. See on esimene suurem sellelaadne uuendus pilvearuandluse teekonnal, eesmärgiga muuta aruandlus Qliki pilveteenuse kasutajatele kättesaadavamaks ja mugavamaks. Kuni saja raporti saatmine kuus on Qlik SaaS hinna sees, üle selle tuleks soetada Qlik Reportingu litsents.

Vaata tutvustust siit: https://youtu.be/tXyuT_1S23o 

Näeme kolme valdkonda, kus meie kliendid saavad Qliki aruandlusteenusest enim kasu:

  1. Lihtsam, kiirem aruannete koostamine: kasutades automatiseerimist, saavad Qliki kasutajad kiiresti ise koostama ja edastada erinevaid aruandeid, ka neile kolleegidele, kes analüüsilahendust ise ei kasuta või litsentse ei oma.
  2. Mugavam saatmine: Qlik’i pilves on regulaarsete aruannete saatmiseks  mitu võimalust, olgu selleks e-kirjade saatmine kellelegi (nii Qliki kasutajatele kui ka mittekasutajatele) või pilvesalvestusühenduste (nt Dropbox, Amazon S3 või Google Cloud Storage) kaudu.
  3. Laiem analüütika ulatus: aruandlusteenuse kaudu saate Qlik Sense’i vaateid, aruandeid jagada laiemale äriökosüsteemile, sealhulgas partneritele, tarnijatele, klientidele, agentidele jne. laiendades Qliki analüütika ulatust ja suurendades investeeringu väärtust.