Täielik ülevaade teie Qlik Sense SaaS litsentside kasutusest

Kas teate täpselt, millised teie Qliki litsentsid on kasutusel või mitu on veel üle? Kas näete, kes ja kui palju kasutab teil minutipõhiseid ja kes personaalseid Qlik Sense Analyser litsentse?  Äkki peaks litsentse kasutajate vahel hoopis ümber mängima …?

Neile ja veel paljudele teistele Qlik Sense SaaS litsentside ja äppide kasutamise teemalistele küsimustele annab vastuse Qlik Litsentsikasutuse Analüüsija! See on spetsiaalselt Qlik Sense pilveteenuse jaoks välja töötatud äpp, mis aitab hoida litsentside kasutusel silma peal. Nii ei jää ükski litsents ripakile ja ükski kasutaja ilma vajalikust ligipääsust oma analüüsilahendustele.

Qlik Litsentsikasutuse Analüüsija annab:

  • Ülevaate litsentside kasutusest üle kogu teie Qlik Sense pilveteenuse
  • Detailse info Qlik Sense Capacity ehk minutipõhise litsentsi kasutusest koos prognoosiga, kas teil on piisavalt mahtu
  • Ülevaate kuidas kasutajad süsteemi kasutavad ja kas neile on antud õiged õigused
  • Ülevaate teie erinevate Qliki äppide kasutusest ja näete, milliseid kasutatakse kõige enam
  • Ja palju muud!

Qlik Litsentsikasutuse Analüüsija kasutab andmete tõmbamiseks uut API ühendust ja salvestab ajaloo QVD-failidesse, et võimaldada aja jooksul veelgi paremat analüüsi teie litsentsikasutusest.

 See rakendus on tasuta saadaval nii nagu ta on ja Qliki toeteenus seda ei toeta. Seetõttu on soovitatav alati kasutada uusimat rakenduse versiooni.

Telli rakenduse paigaldus koos koolitusega oma Qliki konsultandilt või laadi uusim versioon ja kasutusjuhend alla sellelt lehelt.