Tõsta oma analüütika taset EAS’i Digitaliseerimise toetusega

Kui ainsaks kännuks ärianalüütilise- või planeerimisvõimekuse tõstmiseks on olnud investeering, siis nüüd on riik pakkumas oma abikätt! 

EAS toetab ettevõtteid erinevate digitaliseerimise algatuste läbiviimisel, sealhulgas kuuluvad toetatavate tegevuste hulka ka ressursside planeeriminejuhtimise tarkvarade arendamine ja integreerimine, andmeanalüüsi, andmete visualiseerimise, ja masinõppe väljaehitamine. 
Toetatakse 50% ulatuses nii juurutamist, litsentside soetamist, kui ka vahetu inimese palgakulu. Maksimaalne toetuse summa on 300 000 EUR

Pikemalt saab meetme kohta lugeda sellest Postimehe artiklist ja täpsem info otse määrusest SIIT

Toetuse taotlemise eelduseks on digitaliseerimise teekaardi raport, mis sisaldab ülevaadet ettevõtja ärimudelist, tarneahelast ning tootmise või teenuse osutamise protsessist. Teekaardi võib teha ettevõtte ise või selle välistelt ekspertidelt toetuse abil teenusena sisse osta. Ka digitaliseerimise teekaardi teenuse jaoks on veel avatud toetusmeede – info selle kohta leiate siit. 

Tähelepanu! Ka koolituste läbiviimiseks saab taotleda toetust! Nimelt saavad kõik ettevõtted Töötukassa kaudu taotleda toetus oma töötajate IKT alaste teadmiste täiendamiseks, sealjuures ka andmeanalüüsi tarkvara, ärianalüüsi ja andmete visualiseerimise keskkonna kasutusele võtmiseks! Loe lisa siit Töötukassa lehelt!

Infovara teenusedkvalifitseeruvad toetatavate tegevuste hulka! Küsi julgesti lisainfot – toetame teid digitaliseerimise protsessis!