Kallid kliendid, koostööpartnerid!

Järjekordne aasta on vahetunud ning ees ootab uus ring, kus koguda soove järgmiseks aastavahetuseks. Nii see eluring käib. Ärianalüütika eluring ei koosne aastatest vaid rännakust koos andmetega. Ja sellel rännakul tuleb läbida vähemalt neli peatust.

Esimese peatuse nimi on „Aruandlus“ ja usun, et see peatus on kõigil juba läbitud, sest kes ikka täna käsitsi Intrastat või KMD aruannet kokku paneb? Nende jaoks on olemas kuskil teie infosüsteemides vastavad roosad nupud, mida vajadusel vajutada.

Teise peatuse nimi on „Digitaalsed töölauad“ ja ka see etapp on osadel juba läbitud. Qlik tänane, ei saa öelda enam, et uus versioon Qlik Sense on just selle jaoks loodud tööriist. Qlik Sense abil saate ülevaate nii tulemus, kui tegevusmõõdikutest ja seda nii kontoris arvutist, kui mobiilsetest seadmetest reisil olles, kuni selleni välja, et Qlik ise annab teada, kui klient ei teinud prognoositud ostu.

Kellel veel ei ole digitaaalseid töölaudu sellistes olulistes valdkondades nagu müük, turundus, logistika, finants, siis soovitan pöörduda meie Qlik’i konsultantide poole, sest meil on tänaseks pakkuda lisaks tarkvaraplatvormile ka juba valmis Qlik’i lahendusi. Piilu ise meie demoserverist, või telli omale personaalne tutvustus!  

 
Kolmanda peatuse nimi on „Analüütika“. See on peatus, kus võiksite sel aastal kindlasti pikemalt ringi vaadata. Tänased analüütilised võimalused on sedavõrd head, et me tõesti ei räägi ainult seletavast analüütikast, vaid juba diagnoosivast ja soovitusi andvast analüütikast. Tule minu Inspiratsioonikoolitusele ja saad rohkem teada.


Kes soovivad vallutada viimast peatust, milleks on Prognoosimine, siis neile teadmiseks, et Infovara pakub selleks eraldi platvormi Jedox. Jedox on spetsiaalne planeerimise, eelarvestamise ja prognoosimise töövahend, mis on omas valdkonna selge turuliider. Parafaseerides ütlust „Inimene plaanib, Jumal naerab“ võiks öelda: „Inimene planeerib Exceliga, Jedox naerab“. Kes soovib oma 2024 aasta finantsplaneerimist ja eelarvestamsit viia järgmisele tasemele, siis vaata seda veebiseminari või võta kohe ühendust ja telli personaalne tutvustus.

Tervitades

Andres

Autor: Andres Kukke