Kasuta võimalusi kohe kui need tekivad

Qlick Automotion

Mis siis, kui saaksite ärivõimalustest ka tegelikult kinni kohe kui need tekivad? Automatiseeritud töövoogudega on see võimalik.

Kujuta ette, et märkad veebiliikluse vähenemist oma e-poes ja pead oma meeskonda sellest
teavitama, et nad midagi ette võtaks.
Avad selleks oma meilboksi, kirjutad sõnumi ja saadad juhised tegutsemiseks. Ootad, kuni nad reageerivad ja omakorda midagi ette võtavad. Aga mis siis, kui saaksite seadistada
automatiseerimise nii, et iga kord, kui veebiliiklus väheneb, käivitatakse Google Analytics, mis saadaks vastavatele inimestele diagrammi hetkeolukorrast? Või käivitatakse kohe meilikampaania, mis vastavale sihtgrupile ettevalmistatud kampaaniakirjad teele paneb?
Tere tulemast automatiseeritud töövoogude maailma.

Automatiseeritud töövood käsitsi toimingute asemel

Tegelikkuses juhitakse enamik toiminguid käsitsi, olgu selleks siis Slacki sõnumi saatmine,
infosüsteemide värskendamine või meeldetuletuste saatmine. Selleks ajaks, kui ülesanne on tehtud, võib hetk juba möödas olla.

Tänapäeval on edukad ettevõtted need, kes suudavad hetkega andmeid analüüsida ja kasutada saadud teadmisi tegevuse juhtimiseks. Manuaalse sekkumise asemel saavad organisatsioonid töövooge automatiseerivate lahendustega palju kiiremaid tulemusi. Rakenduste automatiseerimine muudab inimeste tehtavad ülesanded automaatseks. Töövood hõlmavad kõike alates IT-teenuste taotlustest ja turundusmeilidest kuni e-kaubanduse ja lepingute kinnitamiseni. Kasutusjuhtumeid on lõputult.

Automatiseeritud vood muudavad ülesanded sujuvamaks, kiirendavad tulemusi ja suurendavad tõhusust. Need välistavad käsitsi vigade riski ning kasutajad vabanevad korduvast ja ebaproduktiivsest tööst.

Töövood Qliki pilves

Qliki rakenduste automatiseerimisteenusega Qlik Application Automation saavad kasutajad luua töövooge teiste populaarsete pilverakendustega nagu näiteks Dropbox, Salesforce, Slack, Mailchimp, jt. Nii saab saata välja teavitusi, anda hoiatusi, käivitada toiminguid või kutsuda esile protsesse vastuseks muutustele teie andmetes.

Kui näiteks analüüs näitab, et mõne toote laoseis on kasvanud üle seatud piiri, käivitub kampaania automaatselt ja potentsiaalsetele ostjatele saadetakse pakkumised. Või kui mõni klient ei ole teatud ajal ostu sooritanud, saadetakse talle meeldetuletuskiri. Või kaotad mõne müügivõimaluse, värskendab teenus teie Salesforce’i kirjeid ja teavitab müügiesindajaid.

Töövoogude loomine ei nõua API-de kodeerimist ega mõistmist. Võta-ja-lohista funktsiooniga saavad ka ärikasutajad lihtsamaid töövooge luua, samas kui tehnilisemad kasutajad saavad täiustatud funktsioonide abil detailsemalt tingimusi, tsükleid, loendeid ja muid detaile vabalt seadistada.

„Qlikiga on keerukate töövoogude loomine ja teiste pilvesüsteemidega ühenduse loomine väga lihtne,“ ütleb Piet-Michiel Rappelet, Qlik Application Automationi tootejuht. “Meie eesmärk on pakkuda kõikehõlmavat pilveühenduste komplekti, mis aitab kasutajatel äriülesandeid automatiseerida, sujuvamaks muuta ja lihtsustada.”

Vaata lühitutvustust siit videost ja seejärel vaata veebikoolitust siit.

Võta ühendust ja räägime, kuidas Qlik Automation võiks sinu töövooge lihtsustada

Refereeritud Qliki blogist: https://www.qlik.com/blog/taking-action-with-automated-workflows

Maigi Peeduli, Infovara tegevjuht