Ühe klõpsuga töölaua tagant klassiruumi

 

Hea tööriista soetamine ei tee selle kasutajast koheselt eksperti. Ka kõige parem tarkvara eeldab teadmisi ja kasutusoskust, sama käib ka ärianalüüsi platvormide kohta. Et andmete põhjal asjakohaseid seoseid luua ja õigeid järeldusi teha, või lahenduse graafikuid, töölehti ise oma vajaduste järgi muuta, tuleb kasuks oskus Qlik’i käsitleda. Seega, õppima!

laptop-3087585_1280

Tagasi kooli!?

Üks võimalus on õppida nendelt, kes juba oskavad – ärianalüüsi konsultantidelt, kolleegidelt. Teine võimalus on tulla Infovara klassikoolitustele, kus põhjaliku programmi alusel läbitakse kõik vajalikud sammud nii uute visuaalide loomiseks (Designer’ koolitus), kui ka täiesti uute äppide ja andmemudelite loomiseks (Developer’ koolitus).

Kui aga puudub võimalus võtta aega kahe ja kolmepäevaseks koolituseks, kuid õppida on siiski vaja, soovitame astuda sisse virtuaalsesse klassiruumi – Qlik Continuous Classroom’i. Continuous Classroom on iseteeninduslik veebiplatvorm, mis annab kõige kiirema ja mugavama juurdepääsu just Sinu jaoks vajalikule teemale. Ja Sa ei pea selleks isegi oma töölaua tagant lahkuma. Sellesse klassiruumi saad astuda vaid mõne hiireklõpsu abil!

 

Paindlik ja mugav klassiruum

Qlik Continuous Classroom annab Sulle soovi korral algkursuse Qlik’i ärianalüüsi platvormiga alustamiseks. Kui oled juba kogenum Qlik’i kasutaja, aitab see Sul meelde tuletada varem õpitut või uurida värskeimate Qlik’i funktsioonide kohta.

Erinevalt tavapärasest klassiruumist, saad Qlik’i virtuaalses klassiruumis õppida just seda mida soovid ning millal ja kuidas soovid. Nii tulebki valida klassiruumi sisenedes just enda rollile sobiv õppesuund, määrata ära oma olemasolevad oskused ja pädevused ning huvi. Õppida saab just sellises stiilis nagu Sulle sobib, kasutades tööriistu, videoid, lühijuhendeid, teste või vesteldes hoopiski reaalajas juhendajate ja teiste õppuritega.

Õppida saab just täpselt Sulle sobival ajal, vahetunde saab teha just siis kui selleks tarvidus ning piirduda võib täpselt Sulle sobiva tunnipikkusega.

laptop-2562325_1280

Esimene koolipäev

Et minna Qlik’i klassiruumi tunde võtma, ei pea ära ootama 1. septembrit – õppima saab hakata nüüd kohe! Qlik Continuous Classroom’i saab osta aastase kasutajapõhise “õpilaspileti”, mis on üles ehitatud kasutajarollide põhjal ning annab ööpäevaringse juurdepääsu kõigile selles sisalduvatele toodetele ja analüüsimoodulitele. Sinul jääb üle valida vastavalt kasutatavale tootele ja oma rollile sobilik õppesuund! Õpe on jaotatud mugavalt mooduliteks, mida on võimalik läbida ühekorraga.
Vaata ka Qlik’i klassiruumi tutvustustLisainfo küsimiseks või ostmiseks pöördu koolitused@infovara.ee

 

Kohtumiseni klassiruumis!

 

Andres Kukke(1)